Springfield Armory SAINT AR-15 5.56MM NATO 16" 10 Round B5 Mid-length Handguard with M-LOK ST916556BLC-B5
No reviews have been written for this product.
Rebate Available
Buy Select 2020 Waypoint Rifle, Get A Free XDM Elite 10MM!!!
EXCLUDES 22LR Waypoint
Description
SAINT AR-15 5.56MM 16 10+1
Springfield SAINT, Semi-automatic, AR, 223REM/556NATO, 16" Barrel, 1:8 Twist, A2 Flash Hider, Black Anodized Finish, B5 Mid-length Handguard with M-LOK, B5 Type 23 Pistol Grip, B5 Bravo Stock, A2 Front and Flip Up Rear Sights, 10Rd, 1 Magazine ST916556BLC-B5